Poslovni stiki

JUTEKS d. o. o.

Ložnica 53 A, 3310 ŽALEC

+386 (0)3 71 20 700
+386 (0)3 71 20 800
+386 (0)3 71 20 755
+386 (0)3 71 20 760
juteks.zalec@juteks.si 


TRGOVINA JUTEKS

Hmeljarska 3, 3310 ŽALEC


+386 (0)3 71 20 757
+386 (0)3 71 20 758
+386 (0)3 71 20 759
branko.ursic@bintg.com

  • Juteks
Uprava

Generalni direktor
Dušan Štiherl
+386 (0)3 71 20 708
dusan.stiherl@bintg.com

 

 

Član Uprave
Jure Zupin
+386 (0)3 71 20 763
jure.zupin@juteks.si

Član Uprave
Geert Roelens
geert.roelens@bintg.com

Član Uprave
Erwin de Deyn
erwin.deyn@bintg.com

Član Uprave
Tom Gysens
tom.gysens@bintg.com

Poslovna sekretarka
Jožica Potrč
+386 (0)3 71 20 704
jozica.potrc@bintg.com

 

Finance in kontroling

Direktor financ in kontrolinga
Uroš Roter

+386 (0)3 71 20 742
uros.roter@bintg.com

 

Pravno - kadrovska služba

Direktor za pravno in kadrovsko področje
Breda Hladnik
+386 (0)3 71 20 750
breda.hladnik@bintg.com

 

Prodaja

Vodja procesa prodaje
Kaja Žnidarčič Savorgnani

+386 (0)3 71 20 718 
kaja.znidarcic@bintg.com

 

Območni vodja prodaje
Marko Kelc

+386 (0)3 71 20 743
marko.kelc@bintg.com

 

Vodja prodaje B2B
Alenka Senica Diaci
+ 386 (0)3 71 20 726
alenka.senica@bintg.com

 

Nabava

Vodja nabave
Mojca 
Petan

+386 (0)3 71 20 734
mojca.petan@bintg.com

 

Kakovost in Ekologija

Vodja kakovosti
Matjaž Prislan

+386 (0)3 71 20 847
matjaz.prislan@bintg.com

 

Proizvodnja

Plant manager
Grega Borinc

+386 (0)3 71 20 809
grega.borinc@bintg.com

 

Produktni razvoj

Vodja produktnega razvoja
Jože Sadnik

+386 (0)3 71 20 802
joze.sadnik@bintg.com