Pridružite se naši ekipi ter postanite del Juteksa in B.I.G. družine, v njej, v 14 državah sveta, več kot 4500 ljudi po svetu že uresničuje svoje cilje

  • Izpolnjujemo in presegamo pričakovanja naših kupcev
  • Prizadevamo si za dolgoročno sodelovanje
  • Proaktivno spremljamo razvoj na tržišču
  • Odlikujemo se v vsem, kar počnemo
  • Ves čas izboljšujemo svoje produkte, procese, sisteme in organizacijo
  • Investiramo v inovacije, tehnološko znanje in operativno učinkovitost
  • Cenimo sposobnosti, entuziazem in raznolikost naših zaposlenih
  • Spodbujamo iniciativnost, vključenost in rast
  • Ponosni smo, da delamo v Juteksu in B.I.G
  • Smo uspešno, dobičkonosno podjetje, ki raste na trajnosten način
  • Znamo koristiti sinergije in optimiziramo uporabo vseh naših virov
  • Ustvarjamo dodano vrednost za naše lastnike
  • Na vseh področjih delujemo v skladu z najvišjimi etičnimi načeli
  • Vodimo s poštenjem in spoštljivostjo
  • Smo zanesljiv poslovni partner in delodajalec
B.I.G po svetu (klikni za povečavo)

IŠČEMO SODELAVCE

Ker želimo okrepiti našo ekipo za nadzor kakovosti, iščemo novo sodelavko ali sodelavca za delo na delovnem mestu kontrolor kakovosti-laborant.

Vaše delovne naloge bodo obsegale:

  • vzorčenje in kontrolo vhodnih materialov, izdelavo reklamacijskega zapisnika v primeru neskladnosti in zagotovitev ustreznega ukrepanja. Vodenje predpisanih evidenc.
  • izvajanje kontrolnih postopkov medfazne in končne kontrole v proizvodnji talnih oblog
  • Izvajanje preizkusov, testiranj in ostalih laboratorijskih meritev

Od novega sodelavca pričakujemo:

srednje šolsko izobrazbo kemijske usmeritve
delovne izkušnje pri opravljanju podobnih del
dobro organizirano osebo, ki jo odlikujejo natančnost, odgovornost in samoiniciativnost
sposobnost timskega dela in pozitivna komunikacijska naravnanost
osnovna računalniška znanja
znanje slovenskega jezika (pisno in govorno izražanje)
lastni prevoz

Nudimo

delo v stabilnem, uspešnem mednarodnem podjetju
kolektiv, v katerem vlada dobro, ustvarjalno vzdušje ter kolegialnost
korektno plačilo ter nadpovprečno visok regres in božičnico
delo v dopoldanskem delovnem času od ponedeljka do petka,
strokovno uvajanje
po uspešnem zaključku uvajanja delovno razmerje za nedoločen čas.

Vabimo vas, da se nam pridružite.

Zaradi večjega števila upokojitev v prihodnjih mesecih iščemo nove sodelavce za delo na delovnem mestu Posluževalec linije.

Vaše delovne naloge bodo predvsem posluževanje in nadzor nad delovanjem linije, v nadaljevanju vas bomo usposobili tudi za opravljanje internega transporta med posameznimi fazami proizvodnje (upravljanje električnih vozičkov, dvigal, viličarja).
Delo ni fizično zahtevno, zahteva pa posameznike, ki se zavedajo svoje vloge v skupini in odgovornosti vsakega udeleženca za dober končni rezultat.

Nudimo

Pogodbo za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja, korektno plačilo, nadpovprečno visok regres in božičnico, stabilno zaposlitev in delo v dobrem kolektivu.

Pričakujemo stabilne in zanesljive sodelavce, ki jim delo v 3-izmenskem režimu ne predstavlja težave.

Zaradi pričakovanih upokojitev v naslednjih mesecih, iščemo nove člane ekipe za pripravo barv, zato vas vabimo, da se nam pridružite na delovnem mestu PRIPRAVLJAVEC BARV:

Opis delovnega mesta
Delovne nalog obsegajo kontrolo vhodnih surovin za tiskarske barve, pripravo vzorcev, pripravo in kontrolo tiskarskih barv, kontrolo potrjevanja barve na tiskarskem stroju.
Uporabljamo izključno barve na vodni osnovi, delo poteka v laboratoriju in zaprtih mešalih za barvo, brez prisotnosti zdravju škodljivih snovi ali umazanije.

Delo poteka v 3 izmenah, v uvajalnem obdobju sodelavec ne bo delal v nočni izmeni.

Nudimo
V času uvajanja pogodbo za določen čas, nato za nedoločen čas, korektno plačilo, nadpovprečno visok regres in božičnico, stabilno zaposlitev in delo v dobrem kolektivu.

Pričakujemo
Priprava barve je eden od ključnih elementov našega proizvodnega procesa. Svojo ekipo želimo okrepiti z osebo z izkušnjami v pripravi barve, pripravljeni pa smo tudi razvijati in usposobiti osebo brez izkušenj, vendar s smislom za barvne odtenke.

PRIJAVNICA

Na razpisano delovno mesto se lahko prijavite TUKAJ

Pozor: Nastavite jezik na Slovenščina in med razpisanimi delovnimi mesti poiščite pravega.

Ne najdete razpisa, ki bi vam ustrezal? Predstavite se nam preko obrazca za SPONTANO PRIJAVO

Prijavo lahko oddate tudi na: breda.hladnik@bintg.com ali pokličete na 031 74 71 71 (Breda Hladnik, direktorica za pravno in kadrovsko področje)